Jak zamówić fax internetowy

W sieci znajdziemy sporo serwisów oferujących usługę fax internetowy. Większość wymaga rejestracji i opłat abonamentowych w celu utrzymania własnego numeru do odbioru faxów. Aby wysyłać faxy, potrzebne jest dodatkowe doładowanie konta.

Przy regularnym odbiorze i wysyłaniu dokumentów fax internetowy jest bardzo wygodnym rozwiązaniem, a ponadto opłata abonamentowa jest często znacznie niższa niż w przypadku utrzymania standardowej linii stacjonarnej.

Przy sporadycznym wysyłaniu faxów przez internet opłacanie abonamentu może mijać się z celem, ale na szczęście niektóre serwisy oferują okres testowy, podczas którego nie trzeba płacić abonamentu.

FaxIP.pl

W usłudze FAX IP zarejestrowani użytkownicy mogą odbierać faxy na swój własny numer stacjonarny z dowolnej strefy. Aby korzystać z usługi po okresie testowym (7 dni), wymagane jest opłacanie abonamentu (221,40 zł rocznie). Faxy można wysyłać emailem lub przez panel klienta po doładowaniu konta (minimum 4 zł). Naliczana jest opłata 9 groszy za każdą minutę transmisji. Obowiązuje naliczanie sekundowe.

Więcej informacji na stronie www.faxip.pl